Compania va pune în vânzare versiunea 5G a iPhone SE în prima jumătate a anului 2022, potrivit Nikkei, care a adăugat că dispozitivul va fi prevăzut cu un procesor A15, iar conectivitatea 5G va fi oferită de un cip modem X60 al companiei Qualcomm si detaliile complete sunt disponibile mai jos.
- Varianta Delta ar putea duce în România la un număr mare de decese și spitalizări;
- O fetiţă în vârstă de 5 ani a ajuns la spital, după ce i-a fost prinsă mâna în tubul de absorbţie al unei piscine;
- Datoria publică a României a ajuns la aproape jumătate din PIB-ul țării în mai 2021;
- Prețul unui Ethereum a crescut peste 2000 de dolari după ce Elon Musk a dezvăluit că a investit în el;
- Guvernul pregătește un nou mod de a-i stimula pe români să muncească peste vârsta de pensionare, la stat sau în privat;
- Tesla va permite încărcarea tuturor mărcilor la stațiile Supercharger;
- 40% din producția mondială de alimente este risipită;
- Percheziții acasă la Brigitte Pastramă și soțul ei. Cei doi sunt acuzați de contrafacerea unei mărci și vinderea produselor contrafăcute;
- Klaus Iohannis îl va decora pe Patriarhul Daniel, care împlinește 70 de ani;
Comentarii recente