Noutăți

Laura Vicol a demisionat din PSD și face acuzații grave

Laura-Vicol

Deputata Laura Vicol a demisionat și din partidul condus de Marcel Ciolacu, acuzând un „linșaj mediatic” și o „campanie de denigrare”. Anterior, Laura Vicol și-a dat demisia și de la șefia Comisiei Juridice din Camera Deputaților. „Subsemnata Laura Vicol, deputat PSD circumscripția 17 Dolj, prin prezenta doresc să îmi exprim decizia de a demisiona din calitatea de membru al Partidului Social Democrat. Atacurile grave la adresa mea și a familiei mele orchestrate sub formă de linșaj mediatic și campanie de denigrare vizează nu doar distrugerea noastră ci și destabilizarea credibilității partidului din rândul căruia am făcut parte”, se arată în documentul semnat de Vicol și obținut de Libertatea.

Demisie Laura Vicol

Leave a comment

Subscribe
Notify of

0 Comments
Newest
Oldest Most Voted



0
Ne-ar face placere să comentezi la acest articol :)x
()
x